Të shtëna në Lipjan, plagosen dy persona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Të shtëna në Lipjan, plagosen dy persona

23:39 | 22 Korrik 2019

Janë plagosur dy persona në Lipjan.

Në orët e vona të së hënës, ka ndodhur një plagosje me mjet zjarri në Lipjan.

Policia e Kosovës ka treguar se dy presona kanë mbetur të plagosur, ku edhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Rreth orës 21:40 është raportuar për dy persona te plagosur ne Lipjan, te cilët janë dërguar për trajtim mjekësor.

Policia me njesitet e saj ju ka pergjigjur rastin dhe eshte ne proces te ndermarrjes se veprimeve operative dhe hetimore ne funksion te sqarimit te plot te rrethanave dhe motivit te ketij incidenti”, ka thënë Daut Hoxha zyrtar për informin në Policinë e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!