Të veshur kaq shkurt, nuk e kemi parë asnjëherë Engjëllushën! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të veshur kaq shkurt, nuk e kemi parë asnjëherë Engjëllushën!

09:18 | 24 Qershor 2022

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë dhe shumë të shkurt.

Në këtë veshje, ajo ekspozon turpin e saj joshës.

Kaq provokuese nuk e kemi parë moti ‘sugaricën’ e Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/

Komento: