Të veshura njësojë, Qëndresa dhe motra e saj po duken si binjake – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të veshura njësojë, Qëndresa dhe motra e saj po duken si binjake

21:15 | 16 Shtator 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me motrën e saj, ku të dyja janë veshur me të bardha dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: