Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

18:52 | 07 Prill 2021

Ndarja me Teas dhe Beartit po vazhdon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë.

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike.

Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi dhe po vazhdon ende me replika.

Ndërsa, Tea sapo ka postuar një fotografi e cila ka të bëjë pikërisht me Beartin duke iu drejtuar me një thënie.

“Hakmarrja më e mirë është të mos marrësh hak. Ec përpara. Je i lumtur. Gjej paqen e brendshme. Lulëzo”, është thënia që Tea e ka publikuar derisa e ka shoqëruar edhe me një mbishkrim: “Po, unë e di shumë mirë, po ti?”.

Ndryshe, sigurisht se pritet reagimi i Beartit lidhur me këtë postim të ish të dashurës së tij.

Komento: