Temperaturat e ulëta, kaq trash është veshur edhe kur rri brenda Yllka Kuqi! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Temperaturat e ulëta, kaq trash është veshur edhe kur rri brenda Yllka Kuqi!

17:31 | 14 Tetor 2021

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

E në këto temperatura të ulëta, Yllka është kujdesur qe të vishet trash.

Me xhemper dimri, këngëtarja gjakovare po duket shumë tërheqëse. /ORAinfo/

Komento: