Temperaturat mbi 37 gradë, kështu vishet në vendin e punës Learta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Temperaturat mbi 37 gradë, kështu vishet në vendin e punës Learta

23:15 | 29 Korrik 2021

Vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo edhe në vendin e punës nuk heziton t’i bëjë foto dhe video trupit të saj.

E veshur me fustan me lule dhe verorë, Learta nuk heziton të reklamoj trupin e saj edhe në vendin e punës. /ORAinfo/

Komento: