Tensione para kryeministrisë, disa persona të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tensione para kryeministrisë, disa persona të lënduar

12:24 | 16 Shkurt 2019

Ka eskaluar protesta e opozitës në Tiranë.

Pas tensioneve me protestuesit para kryeministrisë raportohet se ka shumë persona të lënduar nga gazi lotsjellës.

Disa persona kanë marrë ndihmën e parë dhe janë dërguar në spital.

Protestuesit në tentativë për tu futur brenda kryeministrisë hasën në rezistencën e Gardës së Republikës.

Komento: