Tensionohet situata, protestuesit gjuajnë me domate në drejtim të kryeministrisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tensionohet situata, protestuesit gjuajnë me domate në drejtim të kryeministrisë

19:42 | 13 Prill 2019

Protestuesit godasin me domate.

Me mijëra njerëz janë mbledhur për të protestuar pasditen e sotme para kryeministrisë.

Një pjesë e tyre, të cilët kanë marrë produkte ushqimore në shenjë proteste për shkak të mallrave stok të mbetura të pashitura, kanë goditur me domate në drejtim të kryeministrisë, shkruan lapsi.al.

Të tjerë protestues kanë ndezur tymuese duke shkaktuar kaos në bulevard.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!