Tërhiqet shorti, këto do të jenë super përballjet e Ligës së Kampionëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tërhiqet shorti, këto do të jenë super përballjet e Ligës së Kampionëve

12:24 | 15 Mars 2019

Është tërhequr para pak çastesh shorti i Ligës së Kampionëve.

Janë mësuar përballjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti i Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale.

Këto janë përballjet:

Ajax – Juventus

Liverpool – Porto

Tottenham – Manchester City

Barcelona – Manchester United

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!