Tërmet në Tiranë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tërmet në Tiranë

11:38 | 23 Prill 2019

Një tërmet në Tiranë ka ndodhur sotnë orët e mëngjesit.

Një lëkundje e lehtë tërmeti është regjistruar paraditen e kësaj të marte, në orën 09:58

Tërmeti ka rezultuar me magnitudë 3.8, me thellësi 10 km nën tokë, dhe epiqendrën e ka pasur rreth 13 km në Perëndim të Krujës dhe 28 km në veriperëndim të Tiranës, transmeton tch.

Lëkundja ka qenë e lehtë dhe nuk është ndierë shumë, e si e tillë nuk dyshohet të ketë shkaktuar dëme.

Komento: