Tërmet në Vlorë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tërmet në Vlorë

19:06 | 02 Dhjetor 2019

Shqipëria nuk po gjen qetësi nga tërmetet.

Një tjetër tërmet ka rënë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.

Komento: