Teuta e Adonisi porositin xhemperat e njëjtë, ja ҫfarë kanë shkruar në ta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta e Adonisi porositin xhemperat e njëjtë, ja ҫfarë kanë shkruar në ta

23:41 | 15 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se kanë blerë xhempera të njëjtë.

“Ajo është e imja” dhe “Ai është i imi”- kanë shkruar ata në xhemperat e tyre./ORAinfo/

Komento: