Teuta ju lë ‘pa mend’, ja çfarë ushqimi tradicional ka gatuar

15:29 | 09 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi krahas angazhimeve në profesion, di të na tregojë se është shumë e përkushtuar në familjen e saj.

Ajo tani është e martuar për herë të dytë dha ka dy vajza nga të dyja martesat, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është e angazhuar edhe në familje edhe në profesion gjen kohë edhe për rrjete sociale e sidomos për Instagram, në të cilin është shumë
aktive dhe posedon shumë ndjekës.

E sot, Teuta ka gatuar për burrin dhe fëmijët petulla, e që është një ushqim tradicional shqiptare./ORAinfo/

Komento: