Teuta Krasniqi merr një rol shumë të ‘çuditshëm’, ja çka mban në duar

11:10 | 09 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të suksesshme të Kosovës, e cila luajti shumë role të rëndësishme në filma e seriale të njohur shqiptarë.

Roli me të cilin u bë shumë e njohur për publikun është ai i ‘Sarandës’ në serialin e njohur komedi, ‘Kafeneja jonë’, shkruan ORAinfo.

Në jetën private ajo është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Teuta është shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku tregon për xhirimet e filmit të ri ‘shpatym’, por, na e tërheq vëmendjen roli shumë interesant që ajo po luan./ORAinfo/

Komento: