Teuta merr dhuratën më të veçantë sot, por ja nga kush – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta merr dhuratën më të veçantë sot, por ja nga kush

18:37 | 01 Janar 2019

Teuta Krasniqi është aktorja e njohur shqiptare dhe ndër më të suksesshmet në profesionin e saj.

Ajo është vazhdimisht e përfolur në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Teuta është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

E meqë është aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një fotografi ku shihet një dhuratë shumë interesante e që si duket e ka marrë nga shoqja e saj./ORAinfo/

Komento: