Teuta ndryshon look-un, shikoni reagimin e papritur të Adonisit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Teuta ndryshon look-un, shikoni reagimin e papritur të Adonisit

14:46 | 16 Shtator 2019

Teuta Krasniqi është aktorja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur për jetën private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Teuta tani është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Sot, ajo ka bërë një ndryshim në flokë e kjo duket se i ka pëlqyer Adonisit pasi që menjëherë e ka publikuar foton e saj në Instastory./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!