Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re

23:43 | 01 Mars 2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: