Teuta shpërndajnë një imazh të lumtur me Adonisin para pesë vitesh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta shpërndajnë një imazh të lumtur me Adonisin para pesë vitesh

17:34 | 24 Nëntor 2022

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka ndarë me fansat e saj një foto të realizuar pesë vite me parë, e ku shfaqej në krahët e burrit të saj, Adonisit.

“T’du”, ka qenë përshkrimi që i ka bërë fotos Teuta.

Çifti janë prindër të një vajze. /ORAinfo/

Komento: