Teuta u vesh e u rregullua për dasëm, por kush janë meshkujt që e rrethuan atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Teuta u vesh e u rregullua për dasëm, por kush janë meshkujt që e rrethuan atë

17:39 | 11 Korrik 2019

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumtanë profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në dasmë e me këtë pamje po duket si të ishte vajzë e re.

Po me të njëjtën pamje ajo është shfaqur në mes të kolëgëve të saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!