Teuta vishet me fustan të kuq, Adonisi do të dashurohet edhe njëherë në të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta vishet me fustan të kuq, Adonisi do të dashurohet edhe njëherë në të

23:35 | 26 Dhjetor 2019

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun.

Ajo tash e një kohë është duke u marrë me realizimin e serialit të saj “iStar”, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: