Tha që dëshiron t”i bashkohet Milanit, yllin e madh po e merr tjetër skuadër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tha që dëshiron t”i bashkohet Milanit, yllin e madh po e merr tjetër skuadër

17:36 | 25 Janar 2019

Vetëm një javë mbetur para fundit të dritares së transferimit të janarit dhe çdo klub evropian është i përfshirë në disa negociata për transferim. A

Milan kanë paraqitur nënshkrimin e tyre të ri Piatek por po kërkon që edhe më tutje të përforcohet përcjell ORAinfo.

Juventusi është një nga klubet e interesuara për të nënshkruar lojtarin, Brescia Sandro Tonali i cili, megjithatë, ka shumë klube që e ndjekin atë duke përfshirë edhe Milanin.

Duke folur me Il Corriere dello Sport, Massimo Cellino zbuloi interesimin e Romës dhe Liverpulit: “Romët kanë bërë një kërkesë për Tonalin, kam pasur shumë takime me Baldissonin”, ka thënë Cellino./ORAinfo/

Komento: