Tha që do të transferohej te Milan, nënshkruan me Arsenalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tha që do të transferohej te Milan, nënshkruan me Arsenalin

15:31 | 26 Dhjetor 2018

Gary Cahill ,u propozua për AC Milan dhe Romë në javët e fundit dhe të dy ekipet po reflektonin mbi një marrëveshje të mundshme, mes problemeve teknike dhe të dëmtimit në departamentet e tyre mbrojtëse.

Megjithatë, tani i Cahill është afër nënshkrimit me Arsenalin, raportohet nga The Sun përcjell ORAinfo.

ORAinfo/

Komento: