Tha se donte ta barte fanellën e Mlanit, shokon me transferimin e tij ylli i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tha se donte ta barte fanellën e Mlanit, shokon me transferimin e tij ylli i madh

20:12 | 27 Janar 2019

Crystal Palace shpreson të transferojë yllin e Chelsean dhe mbrojtësin e Anglisë ,Gary Cahill në hua para përfundimit të dritares së transferimit të janarit, thotë The Sun përcjell ORAinfo.

./ORAinfo/

Komento: