Therret me thikë një person në Deçan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Therret me thikë një person në Deçan

23:19 | 09 Qershor 2019

Një përleshje fizike ka ndodhur para pak minutave në Deçan.

Sipas burimeve të Indeksonline si pasojë e kësaj i lënduar ka mbetur një person.

E gjithë kjo si pasojë e plagëve të marra nga therrja me thikë që i është bërë një të riu nga dy persona të dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30 saktësisht në fshatin Carrabrag.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!