Thiago Silva e “qon në qiellin e shtatë” këtë lojtar

13:36 | 13 Janar 2019

Adrien Rabiot do të jetë një lojtar i rëndësishëm pavarësisht se cilit ekip i bashkohet,kështu ka thënë Thiago Silva bashkëlojtari i tij në PSG përcjell ORAinfo.

Mesfushori pritet të largohet nga Paris Saint-Germain në janar ose falas në verë dhe ka tërhequr vëmendjen nga ekipet si Barcelona dhe Liverpooli .

Mesfushori francez thuhet se është i bindur pët zgjedhjen e tij për një lëvizje të tij dhe shoku i tij aktual është i bindur se ai do të shkëlqejë kudo që shkon./ORAinfo/

Komento: