Tifozët e Milanit të “dashuruar” pas këtij futbollisti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tifozët e Milanit të “dashuruar” pas këtij futbollisti

16:59 | 10 Shkurt 2019

Nuk është sekret që Krzysztof Piatek ka pasur një fillim mahnitës në aventurën e tij në Milan, duke shënuar tre gola në tre paraqitje (dy nga fillimi).

Tifozët e Rossonerëve, prandaj, tashmë kanë rënë në dashuri me sulmuesin polak përcjell ORAinfo.

Në fakt, në tri paraqitjet e tij të para, Piatek ka pasur vetëm tre gola, të cilat kanë përfunduar në pjesën e pasme të rrjetës.

Përveç kësaj, tre kundërshtarët e tij të parë në këmishën e Rossoneros nuk ishin skuadra të dobëta: Napoli x2 dhe Roma./ORAinfo/

Komento: