Tifozja i Milanit ‘çmend’ të gjithë me format e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tifozja i Milanit ‘çmend’ të gjithë me format e saj

12:48 | 15 Shkurt 2019

Milan është duke kaluar një form të mirë në fushë.

Por, edhe jashtë fushës, Milani ka shumë ndjeksa.

Tifozja superseksi e Milanit, Claudia Romani bën xhiron e botës me setin e ri të fotove që ka publikuar për Shën Valentin.

Një mënyrë e veçantë për t’i shprehur dashurinë skuadrës së zemrës ku mbizotëron ngjyra e kuqe.
“Ringjallja” e Claudias vjen në momentin e shpërthimit të dy “yjeve” të sapombërritur në Milano, Paqueta dhe Piatek.

Braziliani dhe polaku e kanë fituar që tani zemrën e bukuroshes italiane, që jeton në Florida.

Komento: