Timo Werner kalon në Premierligë, ja kush po e kërkon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Timo Werner kalon në Premierligë, ja kush po e kërkon

16:30 | 24 Janar 2019

Timo Werner tani po largohet nga Bundesliga.

Ai është i hapur të largohet nga RB Leipzig, por jo në këtë afat kalimtar të janarit.

Sulmuesi gjerman dëshiron të luajë te një skuadër më e madhe, ndërsa Liverpool, Manchester United dhe

Bayern Munich e duan transferimin e tij, përcjell lajmi.net.

Werner nuk dëshiron të luajë më në Bundesligë, andaj bavarezët nuk do të mund ta transferojnë atë.

Rruga tani mbetet e hapur për Manchester United dhe Liverpool, që ka kohë që janë duke e monitoruar zhvillimin e tij.

Komento: