Tjetër përpjekje për koalicion, takohen Kurti e Mustafa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tjetër përpjekje për koalicion, takohen Kurti e Mustafa

15:04 | 20 Dhjetor 2019

Së shpejti do të nisë takimi Kurti e Mustafa.

Përfaqësues të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ata të Lëvizjes Vetëvendosje, pritet që së shpejti të nisin takimin e radhës në përpjekje për të arritur marrëveshjen për bashkëqeverisje.

KosovaPress merr vesh që në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, kanë arritur përfaqësuesit e VV-së, ndërsa, së shpejti pritet të vije Isa Mustafa.

Kurti e Mustafa për herë të fundit janë takuar të shtunën e kaluar.

Komento: