Tottenahm dridhë Serie A, ja rrëmben yjet Milanit dhe Interit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tottenahm dridhë Serie A, ja rrëmben yjet Milanit dhe Interit

10:29 | 16 Shkurt 2019

Suso po vazhdon të jetë ndër lojtarët me të kërkuar nga ekipet nga Premierliga.

Sipas asaj që Tuttosport ka raportuar këtë mëngjes, Tottenham Hotspur është i interesuar që të blejë anësorin e Milanit, Suson, përcjell ORAinfo.

Foto: Suso

Tuttosport raporton se ish-lojtari Liverpool, Suso është në listën Tottenham. përvec Susos, Tottenham është duke kërkuar edhe yllin kroat të Interit, Ivan Perisiç.

Foto: Ivan Perisiç

Të dy lojtarët janë ndër lojtarët me të mirë në Seri A. dhe Tottenham i dëshiron që të dy në ekipin e tyre. /ORAinfo/

Komento: