Tottenham Hotspur – Leicester City, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tottenham Hotspur – Leicester City, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

13:58 | 10 Shkurt 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Tottenham Hotspur – Leicester City.

Për këtë ndeshje janë publikuar formacionet zyrtare.

Tottenham do të jetë nikoqir i Leicester për ndeshjen e xhiros së 26-të në Premierligë.

Skuadra londineze kërkon fitoren në mënyrë që të mbajë hapin me Liverpool dhe Manchester City.

Leicester në anën tjetër shpreson që të bëjë përsëri befasinë, pas barazimit ndaj Liverpool.

Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 14:30.

Më poshtë u sjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Spurs:

Leicester:

Komento: