Tottenham mposht Manchester Cityn – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tottenham mposht Manchester Cityn

20:29 | 05 Shkurt 2023

Manchester City mposhtet nga Tottenhami.

Skuadra Tottenham ka arritur ta mposht Manchester City me rezultat 1:0

Kjo ndeshje ishte e rëndësishme që Manchester City t’i afrohej me pikë Arsenalit në Ligën e Anglisë.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e ka realizuar Harry Kane në minutën e 15-të.

Komento: