Tragjedi, mbyten 2 të rinj në lumin e Bunës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tragjedi, mbyten 2 të rinj në lumin e Bunës

09:57 | 31 Korrik 2020

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër.

2 të rinj janë mbytur gjatë ditës së djeshme në lumin e Bunës.

Nuk dihet se në çfarë rrethanash janë mbytur 2 të rinjtë, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Darragjat, dhe trupat e dy të rinjve janë gjetur të pajetë mëngjesin e sotëm.

Kanë qenë familjarët ata që kanë denoncuar humbjen e të rinjve një ditë më parë.

Komento: