Tragjike: Dy të vdekur në një aksident në rrugën Komoran-Caralevë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tragjike: Dy të vdekur në një aksident në rrugën Komoran-Caralevë

18:38 | 24 Tetor 2022

Dy të vdekur në një aksident në rrugën Komoran-Caralevë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në rrugën Komoran – Caralevë. Si pasojë e këtij aksidenti kanë vdekur dy persona.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 17:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Komoran -Caralevë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, të cilat kanë qenë në lëvizje.

Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar tre persona, dy prej tyre nuk kanë arritë të përballojnë plagët dhe të njëjtit kanë ndërruar jetë . Vdekjen e tyre e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Me rastin po merret hetuesia nga njësiti i trafikut rrugor”, tha Ahmeti.

Komento: