Tre persona humbin jetën në rrugën Prizren – Zhur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tre persona humbin jetën në rrugën Prizren – Zhur

13:56 | 23 Shkurt 2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në aksin rrugorë Prizren-Zhur, kur raportohet se tre persona kanë humbur.

Mësohet se tre persona kanë humbur jetën nga një aksident që ka ndodh në rrugën Prizren-Zhur.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamionet dhe një veturë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Policët hetues janë duke kryer hetimet e rastit.. Fatkeqësisht kemi tri jeta të humbura”, ka thënë shkurt ai.

Komento: