Trepça – Peja, përballja e vetme në Superligë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Trepça – Peja, përballja e vetme në Superligë

10:05 | 19 Mars 2023

Trepça – Peja, përballja e vetme për sot në Superligë.

Sot do të zhvillohet ndeshja e radhës në kuadër të javës së 26-të në Superligën e Kosovës në basketboll.

Njëherit është edhe derbi i kësaj jave, mes Trepcës dhe Pejës.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në palestrën sportive “Minatori”.

Mitrovicasit janë vendin e katërt me 15 fitore e dhjetë humbje, kurse pejanët kanë 18 fitore e shtatë humbje, duke e bërë edhe më interesante këtë sfidë.

Komento: