Tringa publikon foto duke blerë ‘harxh’ në Amerikë, e mbush korrin me gjera të ndryshme

10:03 | 15 Maj 2024

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë në Amerikë.

Nga atje kanë sjellur imazhe të ndryshme krah njëra tjetres.

Tringa ka publikuar një foto ku tregon se udhëtimin e shfrytëzuan edhe për shoping.

Ajo ka publikuan bagazhin e veturës të mbushur me blerjet që i bënë në Amerikë, përcjell infokosova.

Komento: