Tronditen rossonerët, Milan pranon ta shesë yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tronditen rossonerët, Milan pranon ta shesë yllin e madh

09:43 | 14 Gusht 2019

Milan, pranon ta shesë yllin e madh

PSG mbetet shumë interes për Gigio Donnarumma, i cili sipas Boban është në mesin e tre portierëve më të mirë në botë, përcjell ORAinfo.

Sipas Corriere Della Sera, portieri i Milanit do të shitej vetëm nëse arrin një ofertë të mirë prej të paktën 60 milion euro këtë verë. Sidoqoftë, kjo nuk duket e mundshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!