Tronditet Inter, ja ku po transferohet Perisic – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tronditet Inter, ja ku po transferohet Perisic

19:37 | 26 Janar 2019

Arsenali i është afruar Interit në lidhje me transferimin e Ivan Perisic, raporton BBC përcjell ORAinfo.

Pretendohet se Gunners duan lojtarin në kredi me një opsion prej 35 milionë funti (46 milion dollarë) për të blerë, ndërsa kroati është i hapur për të lënë San Siro.

Përveç kësaj, negociatat mbi lëvizjet për Denis Suarez të Barcelonës dhe Christopher Nkunku të PSG janë në vazhdim./ORAinfo/

Komento: