Tronditet Juve, ja kush po largohet nga Torino – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tronditet Juve, ja kush po largohet nga Torino

23:29 | 03 Janar 2019

Mbrojtësi i Juventusi, Medhi Benatia shpreson të sigurojë një largim nga Torino gjatë dritares së transferimit të janarit, raporton Calcio Mercato përcjell ORAinfo.

Mesfushori i Marokos ka rënë në favor të Massimiliano Allegri në kohët e fundit, me vetëm pesë paraqitje në Serie A për emrin e tij këtë sezon.

Benatia dëshiron të luajë rregullisht diku tjetër, me oferta nga Liga Premier dhe Ligue 1 në tabelë, por Juventusi ngurrojnë të shesin jo së paku në këtë fushatë aktuale./ORAinfo/

Komento: