Tronditet Juventusi, i lëndohet rëndë ylli i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tronditet Juventusi, i lëndohet rëndë ylli i madh

12:18 | 28 Janar 2019

Ka raporte që Leonardo Bonucci mund të jetë jashtë fushës për një muaj pasi një lëndimi në kyç të këmbës, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi dukej se e shtrembëroi këmbën e tij në fitoren 2-1 ndaj Lazios mbrëma, por u përpoq të luante me dhimbje edhe për 20 minuta para se të jepte.

Ai u pa duke e lënë Stadio Olimpico në paterica dhe po pëson teste këtë mëngjes.

Sipas raporteve të fundit, besohet se Bonucci mund të jetë jashtë veprimit për një muaj./ORAinfo/

Komento: