“Tronditet” Milan, United po ia rrëmben yllin e madh

16:42 | 02 Qershor 2019

Manchester United, ka bërë kontakt me agjentin Mino Raiola për një lëvizjeje për portierin e Milanit Gianluigi Donnarumma, raporton Il Corriere della Sera.

Me David De Geën që ka hedhur poshtë ofertën përfundimtare të Djajëve të Kuq për një zgjatje, klubi i Old Trafford po kërkon zëvendësuesin e tij, përcjell ORAinfo.

Si e tillë, pala e Ole Gunnar Solskjaer po peshon opsionet e tyre – dhe me një çmim të kërkuar konfirmoi, ata kanë hapur dialog mbi shërbimet e Donnarumma./ORAinfo/

Komento: