“Tronditet Old Trafford”, Reali po ia merr yllin e madh United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Tronditet Old Trafford”, Reali po ia merr yllin e madh United

18:28 | 05 Shkurt 2019

Romelu Lukaku, mund të shkëmbejë Manchester Untied për Real Madridin pasi që Mino Raiola përgatitet të ofrojë sulmuesin te Los Blancos, raporton Don Balon përcjell ORAinfo.

Përfaqësuesi i Belgjikës me sa duket nuk konsiderohet të ketë një të ardhme në Old Trafford, veçanërisht nëse klubi është në gjendje të kapë objektivin e tyre kryesor të Harry Kane gjatë sezonin jashtë sezonit.

Sulmuesi i Tottenhamit është gjithashtu me interes për Madridin dhe mund të shitet nga Spurs pas përfundimit të fushatës aktuale./ORAinfo/

Komento: