Tronditet Tirana, një grua gjendet e pajetë pranë liqenit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tronditet Tirana, një grua gjendet e pajetë pranë liqenit

09:43 | 14 Shkurt 2019

Është gjendur një grua e pajetë pranë liqenit në Tiranë.

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë.

Rreth orës 08:18, pranë liqenit të Sharrës është gjetur një trup i pajetë, i gjinisë femër, e moshës rreth 40-45 vjeçe.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Komento: