“Tronditet” Zidane, ylli i madh po largohet nga Reali – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Tronditet” Zidane, ylli i madh po largohet nga Reali

18:14 | 12 Prill 2019

Mesfushori gjerman, Kroos do të largohet nga Spanja.

Ylli i Real Madridit, Toni Kroos po konsideron largimin e verës nga klubi,raporton AS, përcjell ORAinfo.

29-vjeçari mendon se ai ka përfunduar udhëtimin e tij në Santiago Bernabeu, pas një fushate zhgënjyese 2018-19.

Kroos është shfaqur në më shumë se 200 ndeshje për Madridin që kur u bashkua me klubin në 2014, duke fituar tri kupa të Ligës së Kampionëve dhe një titull La Liga./ORAinfo/

Komento: