Tuna bëhet si një princeshë e vërtetë sot, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

10:47 | 20 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

Komento: