Tuna e dërgon Tianin në një vend përrallor për festat e fundvitit, ja si reagon ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna e dërgon Tianin në një vend përrallor për festat e fundvitit, ja si reagon ai

16:58 | 22 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Tiani duke u fotografuar me babadimër.

Nga fytyra e tij, duket se është paksa i hutuar./ORAinfo/

Komento: