Tuna e nxjerrë djalin në mes të borës, shikoni ҫfarë bën ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tuna e nxjerrë djalin në mes të borës, shikoni ҫfarë bën ai

17:58 | 12 Janar 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se e ka nxjerrë djalin në borë.

Duket se ai po e shijon mjaftë shumë këtë kohë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!