Tuna e Patrisi me gjest të papritur për Tianin, kështu i kundërpërgjigjen Roberti e Nora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna e Patrisi me gjest të papritur për Tianin, kështu i kundërpërgjigjen Roberti e Nora

22:40 | 08 Shtator 2019

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo e Patrisi i kanë hapur Tianit një Instagram, gjest jo shumë i duhur për moshën e djalit.

E këtë gjë nuk e kanë bërë Nora dhe Roberti me vajzën e tyre.

A ishte kjo një kundërpërgjigjr për Tunën e Patrisin!?/ORAinfo/

Komento: