Tuna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tuna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë fustan

00:00 | 24 Korrik 2019

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit, Tuna është shfaqur e veshur me fustan të kuq dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!